zabiegany Wołomin
zabiegany Wołomin
11 listopada 2022

Kamil Krauze, trener lekkiej atletyki specjalizujący się w dyscyplinach biegowych z 22 letnim doświadczeniem zawodniczym i 9 letnim stażem trenerskim przygotował dla biegaczy Zabieganego Wołomina propozycję planu treningowego.

Jesteśmy pewni, że przypadnie Wam do gusty ta forma trenowania.

 

 

Na początek Kamil przedstawia 3 sztuki miesięcznego planu treningowego.

Pierwszy poziom jest dla ludzi zaczynających totalnie od zera. Każdy kolejny poziom jest bardziej wymagający i można zacząć na przykład już od 3-go poziomu.

 

Dodatkowo Kamil przygotował tabelkę dotyczącą treningowych stref tętna i instrukcję obsługi. W instrukcji dowiecie się jak wykorzystać tą tabelkę i jak obliczyć tętno maksymalne. Wydrukujcie plan i wpiszcie sobie strefy tętna i tempa.

 

 

Potem, jeśli będziecie chcieli Kamil pomoże Wam obliczyć jakim dokładniejszym tempem powinniście biegać pod warunkiem, że pobiegniecie jakieś zawody na tak zwanego maksa. 🔥😁

W tej sprawie zapraszamy na fb Zabieganego Wołomina, gdzie można znaleźć Kamila.

 

Osoby, które biegały ostatnio TEST 3 KM powinny mieć w miarę aktualne strefy tętna i tempa biegów.

Jeśli będzie duże zainteresowanie to kto wie, może Kamil zmobilizuje się i przygotuje konkretny 3-4 miesięczny program 📝 do zawodów na przykład na 5 km! 😁

 

 

Dodatkowo Kamil prowadzi przynajmniej jeden trening w miesiącu z okazji Zabieganej Środy dla Każdego na Osir Huragan Wołomin o 19.00, na który serdecznie zapraszamy. Będzie wtedy możliwość rozmowy z Kamilem 😊.

 

Więcej informacji na fb Zabiegany Wołomin oraz na grupie Zabiegany Wołomin – grupa ludzi biegających po prawej stronie Wisły.

 

PLAN BIEGOWY_Poziom 1

PLAN BIEGOWY_Poziom 2

PLAN BIEGOWY_Poziom 3

 

INSTRUKCJA DO PLANU

Tabela stref tętna

 

 

 

 

Plan treningowy od Kamila Krauze