zabiegany Wołomin
zabiegany Wołomin
15 listopada 2020

Nadszedł czas na podsumowanie naszej ostatniej rywalizacji mającej na celu upamiętnienie 102 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości. W związku z obowiązującymi zakazami w tym roku nie odbyły się żadne biegi z okazji naszego narodowego święta, a wiemy dobrze, że dla większości z nas start w biegu Niepodległości to taka wisienka na torcie w podsumowaniu całego sezonu. Więc tym razem nie w kilkutysięcznym tłumie, a kameralnie każdy sam na wybranej przez siebie trasie i w najlepszym dla siebie momencie mógł się zmierzyć z biegiem na 10 kilometrów. Cel naszej zabawy był prosty – kto najszybciej pokona dziesięć kilometrów. Do walki z czasem oraz dystansem przystąpiło łącznie 58 biegaczy z czego 40 zarejestrowało swój czas.

 

 

Oto szczegóły naszej rywalizacji:

 

Bezapelacyjnie tytuł „MISTRAZ BIEGU NIEPODLEGŁOŚCI Z ZABIEGANYM WOŁOMINEM” z imponującym czasem 38 min 42 sek. zdobywa Dominik Kij. Brawa dla Dominika – czas petarda!!! Na odrobinę niższym stopniu także z rewelacyjnym czasem schodząc poniżej 40 minut sklasyfikowany został Tomasz (Tomek na swoim profilu na Endomondo przedstawia się tylko imieniem więc nie potrafię bliżej go zaprezentować 😊) jedno jest pewne biega szybko i trasę swojej dychy pokonał w czasie 39 min 40 sek. Na najniższym stopniu podium z czasem 41 min 57 sek. zakończył naszą  rywalizację Mariusz Myśliwiec „Ultra Marzenie”. Wielkie brawa i gratulacje za osiągnięte czasy dla najszybszych Panów ale także wielkie uznanie dla wszystkich 26 Panów którzy zgłosili swój czas w naszej zabawie.

 

Wśród Pań tytuł „MISTRZYNI BIEGU NIEPODLEGŁOŚCI Z ZABIEGANYM WOŁOMINEM” zdobywając wszystkie laury, uznanie i podziw całego biegowego środowiska zdobywa Hanna Nejfeld. Hania swoją dyszkę pokonała w świetnym czasie 45 min 31 sek. Na drugiej pozycji ustępując Hani jedynie o minutę sklasyfikowana została Iwona Boryceusz-Matusiak. Iwona trasę dziesięciu kilometrów pokonała w czasie 46 min 38 sek. Ostatnia pozycję na podium z czasem 53 min 02 sek. zajęła Katarzyna Lorens. Ogromne brawa dla najszybszych Pań chociaż podziw i uznanie należą się wszystkim 14 Panią, które zgłosiły swój czas w naszej zabawie. BRAWO!!!

 

 

Poniżej prezentujemy wyniki wszystkich uczestników.

 

Klasyfikacja Pań:

 

Klasyfikacja Panów:

 

Gratulacje dla WSZYSTKICH!!!

 

 

autor podsumowania: Paweł Kliglich

Podsumowanie rywalizacji Bieg Niepodległości z Zabieganym Wołominem.