zabiegany Wołomin
zabiegany Wołomin
02 listopada 2020

Zakończyło się nasze najnowsze wyzwanie „POŚCIGAJMY SIĘ NA 5KM”. Założenie było proste, kto najszybciej pokona dystans 5 km, nie było narzuconej trasy, każdy mógł pobiec kiedy, gdzie i ile razy chciał.

 

Widać że aktualna sytuacja i odwołanie większości imprez biegowych wywołało u większości z nas głód rywalizacji i ścigania się. Niedosyt startowych zmagań i adrenaliny towarzyszącej zawodom od razu zaowocował naprawdę szybkim bieganiem. Powiem uczciwie, niektórzy z nas podeszli bardzo mocno do naszego wyzwania, ale to bardzo fajnie, widać że biegowo rośniemy w siłę jako grupa i pomimo ogólnych ograniczeń trenujemy i sumiennie realizujemy nasze biegowe plany.

 

Poniżej szczegółowe wyniki naszej zabawy:

 

Tytuł „NAJSZYBSZEGO ZABIEGANEGO” zgarniając cały splendor i sławę otrzymuje Michał Gera z czasem 19:05!!! Po osiągniętym czasie od razu widać, że Michał jest obecne w bardzo dobrej formie, systematyczność i konsekwencja w treningach przynoszą super wyniki. BRAWO Michał!!! Na niższym stopniu podium z wynikiem 20:33 melduje się Dominik Kij. Trzecie miejsce natomiast z czasem 20:50 pada łupem Juliusza Rzewuskiego. Brawo Panowie wyniki godne podziwu zważając, że to wirtualne zmagania bez prawdziwej startowej adrenaliny.

 

Wśród Pań tytuł „NAJSZYBSZEJ ZABIEGANEJ” zdobywając wszystkie laury, uznanie i podziw całego biegowego środowiska zdobywa Iwona Boryceusz-Matusiak z rewelacyjnym czasem 22:53. Na drugiej pozycji z naprawdę niewielką stratą do Iwony sklasyfikowana została Katarzyna Lorens. Czas Kasi to 23:11. Trzecie miejsce z równie imponującym czasem 23:29 zajęła Joanna Hass-Kalita. Bezdyskusyjnie Panią także należy się duży podziw i uznanie za wybiegane czasy. Już się nie mogę doczekać jak stworzymy mieszaną drużynę do klasyfikacji drużynowej na prawdziwe zawody. Oj będzie się działo! 😊

 

Poniżej prezentujemy wyniki wszystkich uczestników.

 

Klasyfikacja Pań:

 

Klasyfikacja Panów:

 

Nasza zabawa trwała łącznie 8 dni w tym czasie czynny udział wzięły 52 osoby.

Wierzymy, że ta forma rywalizacji przypadła Wam do gustu, bo już niebawem szykujemy dla Was kolejne odsłony!!!

 

Gratulacje dla WSZYSTKICH!!!

 

Pościgajmy się na PIĄTKĘ