zabiegany Wołomin
zabiegany Wołomin
08 września 2022

Po raz kolejny Zabiegany Wołomin mógł przyczynić się do uśmiechu na buźkach naszych najmłodszych sportowców. Na Dniach Czarnej już po raz drugi zorganizowaliśmy bieg dla dzieci.

 

 

Zarówno w ubiegłym, jak i w tym roku frekwencja dopisała znakomicie, pakiety na start w biegu rozeszły się jak świeże bułeczki. Dopisała również pogoda, idealna do biegania i świętowania po zawodach. Do dyspozycji biegaczy były trzy dystanse: 150, 300 oraz 600 m. Najmłodszym biegaczom na trasie towarzyszył Marshall, ich ulubieniec, z którym mogli przybić piątkę i zrobić pamiątkowe zdjęcie.

 

 

 

Maluchy walczyły, by być najlepszymi. Również starsi sportowcy na dłuższych dystansach z wielką zaciętością zmagali się o miejsca na podium.

 

 

Dla wielu był to pierwszy taki występ i widać było, że bardzo się starali, aby dobiec na metę jak najszybciej. Wszyscy spisali się na medal. Na starcie stanęło 125 uczestników. Wszyscy szczęśliwie ukończyli bieg. W nagrodę za pokonanie dystansu każdy biegacz otrzymał medal, a dla najlepszej trójki z każdego z dystansów i kategorii czekały puchary oraz nagrody rzeczowe.

 

 

 

Nasi milusińscy po zawodach mogli skorzystać z wielu atrakcji dostępnych na festynie z okazji Dni Czarnej zorganizowanego przez Panią Sołtys. Za rok też tu będziemy!

 

 

 

 

Zabiegany Wołomin na pikniku w Czarnej
04.09.2022