Zabiegany Wołomin na pikniku w Czarnej
04.09.2022

Po raz kolejny Zabiegany Wołomin mógł przyczynić się do uśmiechu na buźkach naszych najmłodszych sportowców. Na Dniach Czarnej już po raz drugi zorganizowaliśmy bieg dla dzieci.

 

 

Zarówno w ubiegłym, jak i w tym roku frekwencja dopisała znakomicie, pakiety na start w biegu rozeszły się jak świeże bułeczki. Dopisała również pogoda, idealna do biegania i świętowania po zawodach. Do dyspozycji biegaczy były trzy dystanse: 150, 300 oraz 600 m. Najmłodszym biegaczom na trasie towarzyszył Marshall, ich ulubieniec, z którym mogli przybić piątkę i zrobić pamiątkowe zdjęcie.

 

 

 

Maluchy walczyły, by być najlepszymi. Również starsi sportowcy na dłuższych dystansach z wielką zaciętością zmagali się o miejsca na podium.

 

 

Dla wielu był to pierwszy taki występ i widać było, że bardzo się starali, aby dobiec na metę jak najszybciej. Wszyscy spisali się na medal. Na starcie stanęło 125 uczestników. Wszyscy szczęśliwie ukończyli bieg. W nagrodę za pokonanie dystansu każdy biegacz otrzymał medal, a dla najlepszej trójki z każdego z dystansów i kategorii czekały puchary oraz nagrody rzeczowe.

 

 

 

Nasi milusińscy po zawodach mogli skorzystać z wielu atrakcji dostępnych na festynie z okazji Dni Czarnej zorganizowanego przez Panią Sołtys. Za rok też tu będziemy!

 

 

 

 

08 września 2022
zabiegany Wołomin
zabiegany Wołomin