Plan treningowy od Kamila Krauze

Kamil Krauze, trener lekkiej atletyki specjalizujący się w dyscyplinach biegowych z 22 letnim doświadczeniem zawodniczym i 9 letnim stażem trenerskim przygotował dla biegaczy Zabieganego Wołomina propozycję planu treningowego.

Zabiegani Wołomin na Półmaratonie w Wiązownej

W niedzielę, 25 lutego 2024 roku, grupa biegająca „Zabiegani Wołomin” postanowiła zmierzyć się z wyzwaniami 44. Półmaratonu w Wiązownej. Ten dzień zapisał się w pamięci uczestników jako początek prawdziwej wiosny – słońce nieśmiało witało nas już od wczesnych godzin rannych, a termometry pokazywały zaskakujące 16 stopni Celsjusza.

Wtorkowe marszobiegi

Pomimo tego, ze miłościwie nam MarszoBiegi prowadzący, dzisiaj prowadzić nie mógł, bo zaniemógł, pomarszobiegać mogliśmy, ponieważ pod opiekę Anny Rossy się oddaliśmy. A że Ania okolicę zna, to po nowym ścieżkach, chaszczach, lasach nas poprowadzila. Chociaż czasem w otchłań ciemności się zatopilismy, to radę daliśmy, grupy nie zgubiliśmy, na metę odbiegliśmy a ile radości z pobiegadania mieliśmy!

Niedzielne aktywności

Po co biec Maraton Tokijski jak można zrobić trailowy bieg wołomiński? Może być to bieganie poligonowe, taplanie i brodzenie łąkowe, a czasem nawet jakieś występy wyjazdowe. Pełen pakiet, niska cena.

Kasia Sinkiewicz

pochodzi z Mazur. Jako 20-letnia dziewczyna przeprowadziła się na
Mazowsze i tak już minęło te 16 lat.
Prywatnie jest mamą prawie 4-letniego chłopca. Lubi aktywnie spędzać wolny czas: rower,
długie spacery, najchętniej po lesie lub w ukochanych Tatrach, pływa od dziecka, w końcu
wychowała się nad samą wodą. Lubi też dobrą książkę i film.

Anna Raciborska

Anna Raciborska od urodzenia mieszka w Kobyłce i nie wyobraża sobie życia w innym mieście.
Szczerze kocha ten kawałek ziemi oraz ceni za historię i jeszcze nieznaną przyszłość.
Prywatnie mama cudownej córki, żona jednego męża i starsza siostra bliźniaczka, aż o 15 minut!

IV Bieg Andrzejkowy – 18.11.2023

3,2,1, START! – Zapisy na IV Bieg Andrzejkowy właśnie ruszyły!!
Wszystkich tych, którzy nie boją się biegać szybko i wróżą sobie zrobienie życiówki, a także tych, którzy chcą w magicznej atmosferze pobiec dla przyjemności i endorfin, stowarzyszenie Zabiegany Wołomin zaprasza na IV Bieg Andrzejkowy. Już 18.11 spotkamy się na placu Zabaw „Pod Orzechem” w Starych Lipinach (Wołomin).

Daniel Maćkowski

Daniel Maćkowski (rocznik 1980) – pochodzi z zachodnich części naszego pięknego kraju. W okolice Wołomina sprowadził się w 2008 roku, do czego przyczyniła się jego żona, pochodząca z Zagościńca, która przekonała go, że to będzie najlepsze miejsce do wspólnego życia.