Plan treningowy od Kamila Krauze

Kamil Krauze, trener lekkiej atletyki specjalizujący się w dyscyplinach biegowych z 22 letnim doświadczeniem zawodniczym i 9 letnim stażem trenerskim przygotował dla biegaczy Zabieganego Wołomina propozycję planu treningowego.

Kasia Sinkiewicz

pochodzi z Mazur. Jako 20-letnia dziewczyna przeprowadziła się na
Mazowsze i tak już minęło te 16 lat.
Prywatnie jest mamą prawie 4-letniego chłopca. Lubi aktywnie spędzać wolny czas: rower,
długie spacery, najchętniej po lesie lub w ukochanych Tatrach, pływa od dziecka, w końcu
wychowała się nad samą wodą. Lubi też dobrą książkę i film.

Anna Raciborska

Anna Raciborska od urodzenia mieszka w Kobyłce i nie wyobraża sobie życia w innym mieście.
Szczerze kocha ten kawałek ziemi oraz ceni za historię i jeszcze nieznaną przyszłość.
Prywatnie mama cudownej córki, żona jednego męża i starsza siostra bliźniaczka, aż o 15 minut!

Walne Zgromadzenie

Serdecznie zapraszamy na Walne Zgromadzenie Członków Stowarzyszenia Zabiegany Wołomin, które odbędzie się: 16 lutego 2024r. o godz. 18:45 w budynku klubu Huragan Wołomin. Plan spotkania: Otwarcie, rejestracja uczestników. Powołanie przewodniczącego oraz protokolanta. Sprawozdanie z działalności Zarządu ZW w 2023 roku. Sprawozdanie z działalności finansowej Stowarzyszenia za 2023 rok. Dyskusja nad przedstawionymi sprawozdaniami. Podjęcie uchwały o …

IV Bieg Andrzejkowy – 18.11.2023

3,2,1, START! – Zapisy na IV Bieg Andrzejkowy właśnie ruszyły!!
Wszystkich tych, którzy nie boją się biegać szybko i wróżą sobie zrobienie życiówki, a także tych, którzy chcą w magicznej atmosferze pobiec dla przyjemności i endorfin, stowarzyszenie Zabiegany Wołomin zaprasza na IV Bieg Andrzejkowy. Już 18.11 spotkamy się na placu Zabaw „Pod Orzechem” w Starych Lipinach (Wołomin).

Daniel Maćkowski

Daniel Maćkowski (rocznik 1980) – pochodzi z zachodnich części naszego pięknego kraju. W okolice Wołomina sprowadził się w 2008 roku, do czego przyczyniła się jego żona, pochodząca z Zagościńca, która przekonała go, że to będzie najlepsze miejsce do wspólnego życia.

Zakończenie projektu – Wakacyjne Zabiegane Środy dla Każdego 2023

Wszystko co dobre szybko się skończy. Wróć! W Zabieganym Wołominie nic się nie kończy, tylko
najwyżej zmienia formułę. Wczoraj mieliśmy przyjemność uczestniczyć w ostatnich w tym sezonie zajęciach w ramach Wakacyjnych Zabieganych Śród dla Każdego, czyli projektu współfinasowanego ze środków Gminy Wołomin i to dzięki tym środkom udało się projekt zrealizować.

Przemysław Łukasiuk

Przemysław Łukasiuk to uczeń szóstej klasy Szkoły Podstawowej nr 2 im. Ignacego Łukasiewicza w Wołominie. Pasjonat szeroko rozumianej aktywności fizycznej: bieganie, strzelectwo, wycieczki rowerowe, wędrówki górskie. Jego konikiem pozostają jednak biegi, a szczególnie długie dystanse.