zabiegany Wołomin
zabiegany Wołomin
08 lipca 2020

 

Nadszedł tez czas aby podsumować naszą rywalizację wśród piechurów. Nie, nie, nie są to krótkie tylko niedzielne spacery. Naprawdę w naszym gronie są osoby które pokonują pieszo imponujące dystanse – 250 kilometrów, brzmi nieźle?? W naszej zabawie w maju aktywnie wzięło udział 61 osób, które łącznie na pieszych eskapadach pokonały 2 361 kilometry, co jest o 1000 kilometrów więcej niż w maju!!! Aby pokonać taki dystans potrzebowaliśmy masę energii, zużyliśmy łącznie blisko 218 tys. kalorii. SUPER!!!

 

 

Naszą zabawę wśród Pań bezkonkurencyjnie, nie dając najmniejszych szans kolejnym zawodniczką wygrywa Kasia Aftyka-Kochoń z pięknym wynikiem 178 kilometrów. Jednocześnie Kasia zajęła bardzo wysokie czwarte miejsce w klasyfikacji OPEN. Na drugim miejscu z bardzo dobrym wynikiem 150 kilometrów uplasowała Katarzyna Drożdż. Kasia w kategorii OPEN zajęła 5 miejsce. Na najniższym stopniu podium znalazła się Ulka, która „wydreptała” 121 kilometrów. Zajmując też bardzo wysokie 7 miejsce w całkowitej klasyfikacji. W tym miesiącu nasza rywalizacja nabrała imponujący wymiar, gdyż aby znaleźć się w pierwszej dziesiątce wśród Pań mimo wszystko trzeba było przejść ponad 32 kilometry. W tym gronie znalazły się wybitne piechurki – Lidia Wojtkowska (117km), Basia Łozak- Sereda (93km), Monika W. (68km), Sylwia Przyborowska (49 km), Iwona Boryceusz-Matusiak (45km), Anna Kliglich (44 km) oraz Lidefona Kozłowska (32km). Łącznie nasze wyzwanie w miesiącu czerwcu podjęło 17 Pań, które przemaszerowały zacny dystans 1016 kilometrów!

 

 

Natomiast wśród Panów naszą rywalizację wygrywa nasz mistrz Nordic Walking Piotr Wojtkowski, który na spacerach z kijami i bez przemaszerował rewelacyjne 249 kilometrów. Piotr oczywiście zdobywa pierwsze miejsce w całej naszej zabawie. Na drugim miejscu wśród Panów ale też i w klasyfikacji OPEN zajmuje Jarek Portacha ze świetnym wynikiem 237 kilometrów. Naprawdę w tym miesiącu rywalizacja o pierwsze miejsce do samego końca była bardzo zażarta. Na najniższym miejscu podium uplasował się zwycięzca zeszło miesięcznej zabawy Grzegorz Sereda, który na spacerach przemaszerował 207 kilometrów. Kolejni zawodnicy także wykazali się pokaźnymi wynikami – klasyfikacja w pierwsze dziesiątce przedstawiała się następująco:aDominik Kornacki  (Zdzisław Zasadniczo) (126 km), Piotr Malżycki (118km), Finu Michu Gwoździu (74 km), Paweł Kliglich (61 km), Tomasz Dziura (53 km), Daniel Moćko (37 km) oraz Krzysztof Szczypkowski (28 km). W czerwcu w naszej zabawie wzięło udział 22 Panów którzy łącznie przebyli blisko 1350 kilometrów.

 


BRAWA DLA WSZYSTKICH!!!

 

autor: Paweł Kliglich 

 

 

Spacerowicz Miesiąca - podsumowanie rywalizacji Endomondo Zabiegany Wołomin za czerwiec