Zakończenie projektu – Wakacyjne Zabiegane Środy dla Każdego 2023

Wszystko co dobre szybko się skończy. Wróć! W Zabieganym Wołominie nic się nie kończy, tylko
najwyżej zmienia formułę. Wczoraj mieliśmy przyjemność uczestniczyć w ostatnich w tym sezonie zajęciach w ramach Wakacyjnych Zabieganych Śród dla Każdego, czyli projektu współfinasowanego ze środków Gminy Wołomin i to dzięki tym środkom udało się projekt zrealizować. Już trzeci rok z rzędu wakacje upłynęły nam na sportowo. Mieliśmy szansę podszkolić się w bieganiu (tu prym w trenowaniu wiódł Kamil Krauze), wzmocnić mięśnie różnych partii ciał na treningu obwodowym, tabacie i TRX-ie (Eliza Szczechura, bez Ciebie nie byłoby nic, a na pewno nie byłby zakwasów ;P), poznać tajniki techniki (brawa dla Dominika Kija), a także połączyć te wszystkie dziedziny w jednym treningu a także popróbować nowych, nie mainstreamowych rozwiązań, jak bieganie boso po trawie (pokłony dla Krzysztofa Szubki).

Oj, działo się działo!

Prowadzone treningi cieszyły się dużym zainteresowaniem, co miało swoje odzwierciedlenie w
frekwencji nawet podczas okresu urlopowego, średnio w treningu uczestniczyło od 20 do 32 uczestników.

Łączna ilość uczestników w projekcie wyniosła ponad 250!!

Najpilniejsi uczniowie nie przepuścili ANI JEDNYCH zajęć! I to pomimo kontuzji, ran, upadków z wysokości (tzn. wysokiej góry). Wielkie brawa dla Sylwii Kajdas i Pawła Stępczaka. Jesteście przykładem i motywacją!

Pogratulować należy również tym, którzy RAZ tylko (ale czymże jest raz w zderzeniu z nieskończością wakacji) zaliczyli nieobecność. I tu brawa dla Anny Rędzia, Przemysława Krzyszczaka i Marcina Gołaszewskiego. Umiecie planować życie!

Dziękujemy przedstawicielom Urzędu Miasta Wołomin za uświetnienie wczorajszego treningu – Panu Łukaszowi Markowi – Zastępcy Burmistrza Miasta Wołomin, pani Oldze Ludwiniak – Naczelnik Wydziału Organizacji Urzędu i Pani Katarzynie Gera – z wydziału Mediów i Komunikacji.

Ostatni w tym roku trening w ramach Wakacyjnych Zabieganych Śród dla Każdego był kwintesencją wszystkich poprzednich treningów. Prowadzony równolegle przez Elizę i Kamila, zawierał w sobie zarówno elementy biegowe jak i ćwiczenia z treningu obwodowego. Dzisiaj wszyscy z radością wytoczyli się z łóżek, czując (mocno!), że żyją!

Pamiętajcie, w Zabieganym Wołominie nic się nie kończy. Treningi będą odbywać się w każdą środę. A każdy z Was ma szansę poprowadzić zajęcia.

Do zobaczenia już 13.09!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *